O mnie

Kwalifikacje

Zdobytą wiedzę i praktykę wykorzystuję w celu niesienia pomocy prawnej moim Klientom oraz ochrony ich interesów.

Rzetelność

Swoje obowiązki zawodowe wykonuję z należytą starannością, sumiennie i skrupulatnie, zgodnie ze sztuką wykonywania zawodu adwokata.

Zaangażowanie

Moja praca to przede wszystkim moja pasja, dlatego w pełni angażuję się w każdą sprawę, zapewniając jednocześnie indywidualne podejście do każdego Klienta i jego problemu prawnego.

Profesjonalny i doświadczony adwokat

Informacje o mnie

 
 
 

Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek prawo. Edukację kontynuowałam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w trakcie 3-letniej aplikacji adwokackiej, którą zakończyłam złożeniem egzaminu adwokackiego i uzyskaniem wpisu na listę adwokatów.

W trakcie aplikacji adwokackiej zdobywałam doświadczenie, współpracując z jedną z największych wrocławskich kancelarii prawnych.

Pogłębiałam swoją wiedzę i doświadczenie, obsługując zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Rozwijałam swoje umiejętności, świadcząc kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, w tym prawa gospodarczego i prawa zobowiązań oraz współpracując z klientami indywidualnymi doskonaliłam swoją praktykę m.in. w zakresie prawa karnego, rodzinnego i prawa konsumenckiego.

Podczas praktyki w czasie aplikacji zdobyłam bogate doświadczenie nie tylko na sali sądowej, ale również w obszarze negocjacji oraz przygotowywania i opiniowania umów, regulaminów.

Oferuję rzetelną obsługę prawną zarówno dla przedsiębiorców oraz dla klientów indywidualnych.

 

 

 
 
 
 

 

 
 

Zobowiązujemy się pomagać naszym klientom w osiągnięciu sukcesu

Historia & wiedza

Wykształcenie

Aplikacja

Lokalizacja

Zadzwoń Do Nas
ALBO

Uzyskaj Pierwszą Konsultację!

Call Now Button